Kontakt

TRANSMEBLE INTERNATIONAL sp. z o.o.
ul M. Konopnickiej 19/2
60-771 Poznań

BIURO TARGOWE
ul. Głogowska 14
60-734 Poznań

Dział Eksportu w Warszawie
01-211 Warszawa ul. Kasprzaka 24 lok. 28

NIP: PL7821000022

REGON: 630225139

KRS Nr: 0000208088

Kapitał zakładowy: 100 000 PLN

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz:


Andrzej Bobiński
Prezes Zarządu
office@transmeble.com.pl

Justyna Janicka
Asystentka Zarządu

+48 61 865 68 07
+48 61 865 68 01
+48 61 865 75 11
+48 61 865 68 83
office@transmeble.com.pl

Marcin Frontczak
Dyrektor Generalny
Agent celny
+48 501 710 984
marcin@transmeble.com.pl

Zbigniew Walkowiak
Dyrektor Techniczny
+48 504 103 557
zbigniew@transmeble.com.pl

Daniel Pikuła
Dyrektor Operacyjny
Generalnego
+48 504 103 563
daniel@transmeble.com.pl

Aniela Grześkowiak
Menadżer projektu targowego
Agent celny
+48 502 562 299
aniela@transmeble.com.pl

Adrian Pawłowski
Menadżer projektu targowego
Agent celny
+48 504 461 001
adrian@transmeble.com.pl

Ewa Odrobna
Agent celny
+48 504 461 020
ewa@transmeble.com.pl

Mateusz Wiśniewski
Menadżer projektu targowego
+48 504 461 006
mateusz@transmeble.com.pl

Adam Mazowiec
Dyrektor Działu Eksportu
(oddział w Warszawie)
+48 530 742 161
adam@transmeble.com.pl

Viktoria Łukowska
Menadżer projektu targowego
+48 730 181 503
viktoria@transmeble.com.pl

Wojciech Żmijewski
Menadżer projektu targowego
+48 517 141 741
wojtek@transmeble.com.pl

Dominika Kubera
Menadżer projektu targowego
+48 504 461 044
dominika@transmeble.com.pl

Ryszard Adamowski
Menadżer projektu targowego
+48 530 759 235
ryszard@transmeble.com.pl

Brygada spedycyjna
Piotr Antkowiak
Janusz Frąckowiak
Robert Jacewicz
Maciej Kraśkiewicz
Marek Kuligowski 
 Mariusz Serafiniak
 Leszek Golec

Skontaktuj się z nami!

Transmeble International Sp. z o.o.

ul. M. Konopnickiej 19/2
60-771 Poznań
+48 61 865 68 07
+48 61 865 75 11
office@transmeble.com.pl