Spedycja drogowa, morska i lotnicza

Spedycja drogowa

Początki spedycji drogowej sięgają XV wieku, co wynikało z przepisów prawa składu i przymusu drożnego. Od tego czasu spedycja drogowa bardzo ewoluowała. Transmeble International oferuje usługi z zakresu spedycji drogowej będącej płatną formą za pomocą, której możliwe jest przemieszczenie towarów, maszyn czy ludzi. Nasza firma organizuje przewozy specjalistyczne produktów o dużym gabarycie na terenie całej Europy.

Spedycja morska

Transport morski stanowi ważne ogniwo w ofercie naszych usług. Transmeble International od wielu lat w prężny sposób prowadzi spedycję morską. Oferujemy pełen wachlarz usług obejmujący nie tylko odbiór towaru, ale także jego zapakowanie. Gwarantujemy obsługę wszystkich towarów bez względu na ich gabaryty, a także terminowość każdej dostawy. Nasz transport dokonujemy w kontenerach we wszystkie kierunki świata. Posiadamy dostęp do najnowocześniejszych technologii, a nasze magazyny znajdują się w zapleczach przyportowych. Jako jedni z nielicznych na rynku oferujemy także nadzór nad całym mechanizmem logistycznym.

Spedycja lotnicza

Najszybszą formą dostawy produktu do miejsca przeznaczenia jest transport lotniczy. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku  organizujemy transporty lotnicze ładunków i towarów. Od lat współpracujemy z wieloma liniami lotniczymi, dzięki czemu masz pewność, że uzyskasz usługę na wysokim poziomie. Spedycja lotnicza w naszej firmie obejmuje:

  • obsługę opiekuna (agenta),
  • usługę typu door to door z uwzględnieniem tzw. usług uproszczonych,
  • własne magazyny celne,
  • ubezpieczenia ładunków i towarów,
  • kompleksowe doradztwo,
  • terminowość zleceń.

Kontakt:

Biuro Główne
60-771 Poznań ul M. Konopnickiej 19/2
tel/fax +48 61 865 68 07 office@transmeble.com.pl 

Biuro Targowe
60-734 Poznań ul. Głogowska 14
tel/fax +48 61 865 68 01

Skontaktuj się z nami!

Transmeble International Sp. z o.o.

ul. M. Konopnickiej 19/2
60-771 Poznań
+48 61 865 68 07
+48 61 865 75 11
office@transmeble.com.pl